MARMY umývadlá a doplnky

Marmy umývadlá, vane a doplnky

[ Error ]

Vol'nestojaca vaňa – štýlový komfort

Pri plánovaní týchto vaní na prvom mieste bolo vytvorenie komfortu. Zo začiatku boli populárne vane s  ˝levími nožičkami˝ ale časom sa dostali do popredia aj modernejšie tvary. MARMY od roku 2000 začal s navrhovaním vani s vel'kým úspechom OLIVIA vyhrala hlavnú cenu na ˝GÖTEBORGSKOM DESIGN AWARDE˝! Zákazníci si môžu vybrať z rôznych tvarov vol'nestojacich vaní.

Vysokokvalitné, masívne vane

Vol'nestojace vane  MARMY sú z liateho mramoru, takže  neohýbajú sa a ani nepotrebujú uchytenie   – ako v prípade akrylátu. Na stránke nájdete širší popis o vlastnosti liateho mramoru. Vane sú skutočne vol'nestojace, nemusíte pripevniť k stene, len potrebujete umiestniť v kúpeľni na Vami zvolené miesto. Nemusíte ani zamurovať a obkladať, kupovať vonkajšie panely ako pri zabudovenej vane. Vďaka tomu jednoducho viete nastaviť Vašu vaňu!

Celkovo pripôsobené k Vašim požiadávkam

Medzi vol'nestojacimi vanami nájdete klasické, s levími nožičkami ako aj moderné tvary. Od nás si môžete objednať vol'nestojacu vaňu, ktorá vyhovuje Vašim predstavám a štýlu bytu. K vaniam s nožičkami u nás máte možnosť vybrať tvar ale aj farbu nožičiek a s tým budete mať vaňu podl'a Vašich predstáv. Medzi doplnkami nájdete vaňový odtok alebo aj vaňový odtokový komplet s prepadom.